Susirgusį atlikėją pakeis J. Sakalauskas

23-iojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio komanda apgailestaudama praneša, kad dėl netikėtos ligos į Klaipėdą šį savaitgalį nebeatvyks atlikėjas iš Kroatijos Daniel Čačija. Tačiau penktadienį suplanuotas įspūdingas pasirodymas kartu su dirigentu Pavel Klimashevsky, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru, S. Šiaučiuliu, P. Stonkumi, E. Jonavičiumi ir E. Federavičiumi įvyks skubiai radus D. Čačiją scenoje pakeisiantį atlikėją.

„Kruizinių laivų terminale D. Čačija festivalio žiūrovams turėjo pristatyti Klaipėdai paruoštą specialią programą „Songs of Summer and Love“. Bet tikus tik kelioms dienoms iki festivalio starto, dėl neplanuotos gerklų operacijos, atlikėjas atšaukė visus savo artimiausiu metu numatytus koncertus. Tačiau džiaugiamės, kad Klaipėdoje esamą kūrybingų ir gerų žmonių bei dėkojame dainininkui ir kompozitoriui Jonui Sakalauskui, pasiryžusiam scenoje pakeisti susirgusį atlikėją iš Kroatijos bei atlikti visą jau anksčiau suplanuotą programą“, – teigia Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.

Nuo 2016-ųjų Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui vadovaujantis dainininkas ir kompozitorius Jonas Sakalauskas savo muzikinį kelia pradėjo kaip gitaristas, grojo įvairiose sunkiojo roko (black metal, doom metal, new metal) grupėse ir taip pat kūrė muziką. Vėliau Vilniaus konservatorijoje baigė choro dirigavimo specialybę. Studijų metų daugiausia dainavo gospel ir jazz vokaliniuose ansambliuose, o taip pat ilgą laiką vadovavo Vilniaus konservatorijos populiariosios muzikos katedros gospel chorui. Iniciavo ir rengė Vilniaus bigbendų ir diksilendų festivalį, Vilniaus gospel festivalį, jazz vokalistų konkursą SING UP, Džiazo maratoną per Lietuvą. 2010-iaisias Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė operinio dainavimo studijas (prof. V. Noreikos klasė). Nuo 2004-ųjų dainuoja Lietuvos teatruose kaip operos ir miuziklo solistas, rengia kamerinės muzikos programas. Yra koncertavęs Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijos, JAV, Vokietijoje, Korejoje, Kinijoje, Kazachstane, Rusijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Danijoje, Čekijoje, Vengrijoje ir t. t.

Naujienlaiškių prenumerata