Miuziklas – Šounuolynas 2015-06-12 | LT klaipedosmuzikinis.lt
testas

Miuziklas

Šounuolynas

Data/laikas:

2019-11-07 19:00

Vieta:

Didžioji salė – Klaipėdos miesto kultūros centras Žvejų rūmai; Taikos pr. 70, Klaipėda

Kaina:

5,00 €, 8,00 €, 11,00 €

Data/laikas:

2019-12-12 19:00

Vieta:

Didžioji salė – Klaipėdos miesto kultūros centras Žvejų rūmai; Taikos pr. 70, Klaipėda

Kaina:

5,00 €, 8,00 €, 11,00 €

Data/laikas:

2020-03-06 19:00

Vieta:

Didžioji salė – Klaipėdos miesto kultūros centras Žvejų rūmai; Taikos pr. 70, Klaipėda

Kaina:

8,00 €, 11,00 €, 14,00 €

Studentams, moksleiviams, senjorams, žmonėms su negalia (pateikus pažymėjimą) – 25%; Grupėms nuo 15 žmonių – 30%.

1 val. 50 min. / 1 pertrauka

Atliekama lietuvių k.

2015-06-12 / / Miuziklas

Muzikos, dainų tekstų ir libreto autorius Dan GOGGIN

Į lietuvių kalbą išvertė Vytautas VIRGANAVIČIUS (jaun.)

Spektaklis viešai rodomas, įsigijus SAMUEL FRENCH, INC licenciją

2 veiksmų muzikinė komedija

2019-11-07

Dirigentas – Vladimiras Konstantinovas.

Sesuo Marija Regina – Pranciška Kurmanskienė, Sesuo Marija Huberta – Dalia Kužmarskytė, Sesuo Ona Roberta – Vitalija Trinkė, Sesuo Marija Amnezija – Rita Petrauskaitė, Sesuo Marija Leonarda – Živilė Subačiūtė.

2019-12-12

Dirigentas – Vladimiras Konstantinovas.

Sesuo Marija Regina – Jadvyga Grikšienė, Sesuo Marija Huberta – Loreta Ramelienė, Sesuo Ona Roberta – Beata Ignatavičiūtė, Sesuo Marija Amnezija – Rasa Ulteravičiūtė, Sesuo Marija Leonarda – Živilė Subačiūtė.

2020-03-06

Dirigentas – Vladimiras Konstantinovas.

Sesuo Marija Regina – Pranciška Kurmanskienė, Sesuo Marija Huberta – Dalia Kužmarskytė, Sesuo Ona Roberta – Vitalija Trinkė, Sesuo Marija Amnezija – Rita Petrauskaitė, Sesuo Marija Leonarda – Živilė Subačiūtė.

 

 

Muzikinė komedija „Šounuolynas“, kurios premjera 1985 m. gruodžio 12 d. įvyko Niujorko Brodvėjaus „Cherry Lane“ teatre, o 1987 m. kovo 23 d. – Londono „Fortune“ teatre, susilaukė neįtikėtinos komercinės sėkmės. Kompozitoriaus ir libretisto Dano Goggino muzikinė komedija JAV iš karto pelnė „Outer Critics Circle“ apdovanojimus už geriausią Brodvėjaus miuziklą, libretą, muziką ir pastatymą.

„Šounuolynas“ – tai komiška vienuolių gyvenimo istorija, priverčianti plačiai nusišypsoti. Hobokeno mažųjų seserų ordino vienuolyne įvyksta nelaimė – nuo Dievo tarnaitės Julijos išvirtos svogūnienės apsinuodija ir miršta beveik visos seserys. Negandos išvengusios vienuolės nusprendžia surengti paramos šou ir surinkti lėšų mirusių seserų laidotuvėms. „Šounuolyno“ talentų šou, vienuolių pasirodymai ir komiškos interliudijos tiesiog pulsuoja linksmybėmis!

Autoriaus žodis

Reikšmingą dalį savo gyvenimo praleidau tarp vienuolių. Tie metai paliko nemažai gražių prisiminimų. Parašiau miuziklą „Šounuolynas“, nes norėjau, kad ir kiti sužinotų, kas yra vienuolyno humoras. Kad ir kaip neįtikima jums tai atrodys, visos miuzikle veikiančios Hobokeno mažųjų seserų ordino vienuolės yra asmenybės iš tikro gyvenimo.

SESUO MARIJA REGINA yra tipinė vienuolyno vyresnioji (motinėlė). Tiesa, ji turi šiek tiek antsvorio. Bet tai visai netrukdo būti ekspresyviai ir sąmojingai. Labai įnirtingai mėgina įtikinti aplinkinius, kad yra griežta, bet beveik niekas tuo netiki.

SESUO MARIJA HUBERTA – švelni asmenybė, visada stengiasi būti supratinga diplomatė. Jos pareiga – į vienuolyną naujai įstojusias vienuoles išmokyti pagrindinių taisyklių. Suprantama, kodėl tikisi būti kitų gerbiama. Bet jei ateina laikas atsipalaiduoti, jos ilgai raginti nereikia.

SESUO ONA ROBERTA yra labai geros širdies ir įžvalgi vienuolė. Ją ypač myli vaikai, nes ji moka nusileisti iki jų lygio. Be to, yra labai gabi.

SESUO MARIJA AMNEZIJA – nekaltumo įsikūnijimas. Nieko neprisimena apie savo praeitį. Vaikiškai džiaugiasi kiekviena nauja diena.

SESUO MARIJA LEONARDA prieš įstodama į vienuolyną buvo profesionali baleto šokėja. Visada mielai dalijasi savo talentu. Kadangi vis dar jauna, ji labai jautri, lengvai pažeidžiama, ją nesunku išvesti iš kelio.

Prieš spektaklį ir per pertrauką seserys vaikšto kur nori: tarp žiūrovų, ant scenos ir pan. Juk tai – jų valdos, vienuolės čia jaučiasi šeimininkės. Kaip namie jos jaučiasi ir vykstant spektakliui.

Librete minima, kad veiksmas vyksta scenoje, kuri paruošta miuziklui „Džiaze tik merginos“, ir groja mažas orkestras. Bet vienuolės galėtų savo paramos šou surengti ir bažnyčios rūsyje, kur nebūtų jokių dekoracijų ir akomponuotų paprastas pianinas. „Šounuolynas“ – tai miuziklas komedija, spektaklis visiems!

Režisierius

John STANIUNAS

Dailininkas

Marijus JACOVSKIS

Šviesos dailininkas

Donatas ŠIMONIS

Grimo dailininkė

Aira BRAŽDIENĖ

Choreografas

John STANIUNAS

Muzikos vadovas

Vladimiras KONSTANTINOVAS

Režisieriaus asistentė

Rūta BUNIKYTĖ

Režisieriaus padėjėja

Milginta PALUBINSKAITĖ

Garso ir vaizdo režisierius

Jonas RAUDONIUS

Choreografo asistentė

Inga BRIAZKALOVAITĖ

Pagrindiniai atlikėjai

Sesuo Marija Regina

Pranciška KURMANSKIENĖ

Sesuo Marija Regina

Jadvyga GRIKŠIENĖ

Sesuo Marija Huberta

Dalia KUŽMARSKYTĖ

Sesuo Marija Huberta

Loreta RAMELIENĖ

Sesuo Ona Roberta

Vitalija TRINKĖ

Sesuo Ona Roberta

Beata IGNATAVIČIŪTĖ

Sesuo Marija Amnezija

Rasa ULTERAVIČIŪTĖ

Sesuo Marija Amnezija

Rita PETRAUSKAITĖ

Sesuo Marija Leonarda

Živilė SUBAČIŪTĖ

Sesuo Marija Leonarda

Evelina ŠIMELIONĖ

Naujienlaiškių prenumerata