Šokio spektaklis – Skaičiai | LT klaipedosmuzikinis.lt
testas

Šokio spektaklis

Skaičiai

Šokio teatras ir M. K. Čiurlionio menų mokykla pristato. Pažinkite ne tik skaičius, bet ir jausmus, emocijų įvairovę.

40 min.

Atliekama lietuvių k.

/ / Šokio spektaklis

Choreografės Giedrės Zaščižinskaitės šokio spektalis visai šeimai „Skaičiai“. Tai nuoširdi istorija apie Nulio kelionę po skaičių šalį, kurioje jis ieško tikrųjų draugų, o taip pat keliauja ir savęs pažinimo link. Tai šokio pasakojimas apie vienatvę, meilę ir draugystę. Scenoje perteikiama istorija, kuri supažindins žiūrovus ne tik su skaičiais, bet ir su jausmų, emocijų įvairove. Nuostabiam, sofistikuotam šokio pasakojimui neliks abejingas nei jaunas, nei garbaus amžiaus žiūrovas.

Spektaklio metu skamba Čarlio Čaplino muzika, kurią G. Zaščižinskaitė parinko neatsitiktinai: „muziką pasirinko patys vaikai, leidau jiems išbandyti įvairius kūrinius ir stebėjau, ką jie veikia jų metu, kaip jaučiasi“.

Nuotaiką spektaklyje virpins pačių vaikų kurtos ir įgarsintos skaičiuotės – gyvos, vaikų interpretuotos. O publikos akis lepins kūrybinės studijos PetPunk Lab sukurta animacija. Ši profesionalų studija jau ne pirmą kartą prisideda prie taurių edukacinių projektų. Džiaugiamės bendryste kuriant „Skaičius“.

Ir kaip visad svarbiausioji visų Šokio teatro ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos bendrų spektaklių dalis – jaunieji artistai! Scenoje šoka net 35 mažieji čiurlioniukai, kurių vyriausieji yra tik penktokai. Pagrindinį vaidmenį – Nulio personažą – vaidina charizmatiškasis, vaikystės grožio ir prasmės nepamiršęs choreografas, baleto artistas Donatas Bakėjus.

Naujienlaiškių prenumerata