Šokio spektaklis – Žizel 2017-04-29 | LT klaipedosmuzikinis.lt
testas

Šokio spektaklis

Žizel

Drąsi klasikinio baleto interpretacija, perkelta į šiuolaikinį pasaulį.

2 val. / 1 pertrauka

2017-04-29 / Palangos koncertų salė / Šokio spektaklis

Dviejų Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro choreografų – Donato Bakėjaus ir Manto Černecko – statytas šokio spektaklis „Žizel“ – drąsi klasikinio baleto interpretacija. Jau beveik du šimtmečius gyvuojančią romantišką istoriją choreografai perkelia į šiuolaikinį pasaulį. Kaimas prie Reino virsta neapibrėžta pramonine erdve, fabriku, feodalai – fabrikantais, o valstiečiai – darbininkais. Šiandienė „Žizel“ pasakoja turtingo fabriko vadovų sūnaus Alberto meilę paprastai darbuotojai Žizel. Graži meilės istorija įsikišus šalutiniams veikėjams ima vystytis katastrofiškai, kol ją sutepa prievarta, mirtis ir beprotybė.

Sakoma, kad geri pasakojimai yra apie gyvenimą ir mirtį, meilę ir išdavystę – šiuolaikine forma atgimstanti „Žizel“ išlaiko šiuos teminius centrus ir taip pat kviečia auditoriją kelti savus klausimus.

Be teatro baleto trupės šokėjų spektaklyje dalyvauja atrankoje dalyvavę jauni gabūs šokėjai.

2019-02-08. Pagrindiniai atlikėjai: Žizel – Aušra KRASAUSKAITĖ, Albrechtas – Mantas ČERNECKAS, Berta – Beata MOLYTĖ, Hilarijonas – Taurūnas BAUŽAS, Batilda – Milda MEŠKYTĖ, psichiatrinės ligoninės slaugytojas – Gytis ŠIMELIONIS.

Dirigentas

Tomas AMBROZAITIS

Dailininkė

Liuka SONGAILAITĖ

Šviesos dailininkas

Vaclovas GRINIUS

Choreografas

Donatas BAKĖJUS

Choreografas

Mantas ČERNECKAS

Kompozitorius

Adolphe Adam

Darbininkai, vakarėlio svečiai ir psichiatrinės ligoninės pacientės

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto šokėjai

Naujienlaiškių prenumerata