Kalba:   LT   EN
   
Steigėjas
LIETUVOS RESPUBLIKOS KULTŪROS MINISTERIJA
Lietuvos kultūros taryba
Rėmėjai
Klaipėdos nafta
Albright Lietuva
UAB „Stemma Group“
Partneriai
Klaipėdos miesto savivaldybė
Laisvu stiliumi
VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija
VšĮ Klaipėdos universitetinė ligoninė
OWEXX
Informaciniai partneriai
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Bilietus platina
TIKETA
Mūsų Facebook puslapis
Apsilankykite
« 2017 Lapkritis »
PAT KPn ŠS
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Spektaklių paieška
Anonsas el. paštu
Inga BRIAZKALOVAITĖ
Choreografė
Vaidmenys ir choreografija:
Baleto mokykloje – Pamotė (Sergej Prokofjev „Pelenė“), Žiemos variacija (Domeikos „Metų laikai“), Pachitos variacija (Alois Minkus „Pachita“), Ispanų šokis (Piotr Čaikovskij „Gulbių ežeras“), Džiaugsmo fėjos variacija (Piotr Čaikovskij „Miegančioji gražuolė“), taip pat Andželikos Cholinos pastatymuose („Pamišusios mergaitės", „Improvizacija mažore“, „Pamišusi mergaitė 2“)

Teatro šokio spektakliuose - Sekretorė (V. Lebedev „O, mielas drauge“), Tango ir rožė („Skinsiu raudoną rožę“ pagal A. Raudonikio dainas), Koncertinio šokio „Moulin rouge“ choreografija, Auksakasė ir Velnienė (J. Smoriginas, „Seno parko pasakos“- žiemos variacija), Čaplino numylėtinė, fatališka moteris (pagrindinis vaidmuo L. Beiris (Latvija) baletinėje siuitoje „Čaplino ir Dolskio korta“), Franciska (L. Beiris (Latvija) šokio spektaklyje „Štrausiana“ pagal J. Strauss muziką), Karmen (G. Bizet - R. Ščedrin „Karmen-siuita“, choreografas J. Smoriginas); taip pat J. Strauss operetėje „Šikšnosparnis“, Z. Liepinš operoje – melodramoje „Paryžiaus katedra“ ir kituose.

P. Čaikovskij operos „Eugenijus Oneginas“ choreografė (premjera 2006 m. spalio 19 d.)

Dalyvavo:
X Tarptautiniame Baltijos baleto festivalyje, Gala koncerte (Rygos operos ir baleto teatras, Latvija; www.balett-festival.lv);
Tarptautiniame Tytuvėnų festivalyje Joniškyje ir Tytuvėnuose (šoko A. Žigaitytės misterijoje „Praregėjimas“);
Šv. Kristupo vasaros muzikos festivalyje Vilniuje;
X Tarptautiniame Baltijos šalių muzikos ir dailės festivalyje „Probaltica 2003" (Varšuva ir Torunė, Lenkija);
Jūros ir transporto verslo apdovanojimų ceremonijoje „Anatolijus“;
Jūrų muziejuje - delfinariume vasaros vakarinių delfinų ir jūrų liūto pasirodymo su šokėjais choreografė, šokėja, oro akrobatė;
Tarptautinio džiazo festivalio atidarymo koncerto Liepojoje režisierė, choreografė ir atlikėja (www.ailejaz.lv);
Festivalio „Jūros šventė“ metu vykusio „Šokių salės“ (Meridiano aikštėje) atidarymo choreografė (dalyvavo įvairios šokių grupės, tarp jų - „Žuvėdros“ kolektyvas).

Bendradarbiauja su renginių organizavimo įmone „Šou akademija“.

2004 - 2005, 2008 - Lietuvos Kultūros ministerijos stipendininkė;
Įtraukta į knygą „Lietuvos pasiekimai“ 2004;
Stažavosi Baltarusijoje, Minsko Didžiajame teatre;
Už Karmen vaidmenį (G. Bizet - R. Ščedrin „Karmen-siuita“, choreografas Jurijus Smoriginas) nominuota „Padėkos kaukei“.
Studijos
1991 - 1999Vilniaus aukštesnioji baleto mokykla, dėstytoja A. Sarokaitė-Domeikienė
2000 - 2005Klaipėdos universiteto Jūrų technikos fakulteto mechanikos inžinerijos bakalauras

Darbas
nuo 1999Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto solistė, šoka solinius vaidmenis, šou baleto „Coda“ įkūrėja, vadovė, choreografė

Veikla teatre
ChoreografijaThe Beatles Show: Naujieji metai Liverpulio stiliumi
ChoreografijaSapnai apie Brodvėjų
ChoreografijaNeliūdnos varlės neprincas
ChoreografijaPelenė
ChoreografijaNaujametinis varjetė
ChoreografijaThe Beatles Show
ChoreografijaČIKAGA