Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

Kodas: 190755028
PVM mokėtojo kodas: LT907550219
Adresas: K.Donelaičio g. 4,
LT-92144 Klaipėda
Tel. (8 46) 397 400
Faks. (8 46) 410 551
El. paštas: teatras@kvmt.lt

 

Rekvizitai

AB Swedbank
Banko kodas: 73000
Banko sąskaita IBAN LT467300010116358973
Paramos gavėjo sąskaitos numeris
LT467300010116358973
AB „Swedbank“
Banko kodas 73000

 

PARAMA 2 PROC. TEATRUI

Valstybinės mokesčių inspekcijos forma FR0512
Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras
Įm. kodas 190755028
Adresas: K.Donelaičio g. 4,
LT-92144 Klaipėda
AČIŪ!

 

Administracijos kontaktai

Teatro vadovė
Laima VILIMIENĖ
El. paštas: laima.vilimiene@kvmt.lt
Teatro vadovo pavaduotojas
Vytautas KAŽUKAUSKAS
Tel. (8~46) 397406
El. paštas: vytautas.kazukauskas@kvmt.lt
Teatro vadovo pavaduotoja menui
Audronė Juozauskaitė
Tel. (8~46) 397407
El. paštas: audrone.juozauskaite@kvmt.lt

 

Sekretorė
Ana Riabova
Tel. (8~46) 397400
El. paštas: teatras@kvmt.lt

 

Personalo ir bendrųjų reikalų skyrius

Personalo ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėja
Jurgita Zaleckienė
Tel. (8~46) 397410
El. paštas: jurgita.zaleckiene@kvmt.lt
Personalo specialistė
Rita Mikaločiūtė
Tel. (8~6) 397410
El. paštas: rita.mikalociute@kvmt.lt
Teisininkė/viešujų pirkimų specialistė
Iveta Tamulienė
Tel. (8~46) 470445
El. paštas: iveta.tamuliene@kvmt.lt

 

Viešųjų pirkimų administratorė
Simona Pukinaitė
Tel. (8~46) 470445
El. paštas: simona.pukinaite@kvmt.lt

 

Rinkodaros tarnyba

Rinkodaros tarnybos vedėja
Gitana Krikščiūnaitė
Tel. (8~46) 475200, (8-618) 35 938
El. paštas: gitana.kriksciunaite@kvmt.lt
Pardavimų administratorė
Rūta Slovikienė
Tel.  (8-616) 42129
El. paštas: ruta.slovikiene@kvmt.lt
Renginių organizatorius
Artūras Kostinas
Tel. (8~46) 470152, (8-693) 92263
El. paštas: arturas.kostinas@kvmt.lt

 

Reklamos ir pardavimų vadybininkė
Deimantė Žilėnaitė
Tel. (8~46) 345022, (8-695) 83156
El. paštas: deimante.zilenaite@kvmt.lt
Vadybininkė
Laura Žemgulytė
Tel. (8~46) 345022, (8-628) 11972
El. paštas: laura.zemgulyte@kvmt.lt
Edukacijos koordinatorius
Domininkas Malajavas
Tel. (8~46) 470152
El. paštas: domininkas.malajavas@kvmt.lt

 

Rinkodaros projektų koordinatorė
Viktorija Bakan
Tel. (8~46) 397402
El. paštas: viktorija.bakan@kvmt.lt
Specialistė ryšiams su visuomene
Žaneta Skersytė
Tel. (8 615) 24613
El. paštas: zaneta.skersyte@kvmt.lt
Pastatymų organizatorė/baleto koordinatorė
Jelena Lebedeva
Tel. (8~46) 397402
El. paštas: jelena.lebedeva@kvmt.lt

 

Buhalterinės apskaitos skyrius

Vyr. buhalterė
Irina Karlonas
Tel. (8~46) 397409
El. paštas: irina.karlonas@kvmt.lt
Vyr. buhalterės pavaduotoja
Jevgenija Tiumina
Tel. (~46) 470189
El. paštas: jevgenija.tiumina@kvmt.lt

 

Strateginio ir investicijų valdymo skyrius

Investicinių projektų koordinatorė
Daiva Daugė
Tel. (8 682) 48144
El. paštas: daiva.dauge@kvmt.lt
Strateginio ir investicijų valdymo skyriaus vedėjas
Naglis Stancikas
Tel. (~46) 475197
El. paštas: naglis.stancikas@kvmt.lt

 

Ūkio skyrius

Ūkio skyriaus vedėja
Valė Vilčiauskienė
Tel. (8~46) 397405
El. paštas: vale.vilciauskiene@kvmt.lt

 

Pastatymų tarnyba

Pastatymų tarnybos vedėjas
Robertas Petraitis
Tel. (8 614) 32055
El. paštas: robertas.petraitis@kvmt.lt
Sceną aptarnaujančio skyriaus vedėjas
Aurimas Cibulskas
Tel. (8 607) 35861
El. paštas: aurimas.cibulskas@kvmt.lt
Gamybos skyriaus vedėja
Zoja Dobryden
Tel. (8 612) 91818
El. paštas: zoja.dobryden@kvmt.lt

 

Kūrybinės veiklos planavimo ir solistų skyrius

Kūrybinės veiklos planavimo ir solistų skyriaus vedėjas
Vytautas Virganavičius
Tel. (8~46) 493504
El. paštas: vytautas.virganavicius@kvmt.lt
Kūrybinės veiklos planavimo ir solistų skyriaus koordinatorė
Lina Žygaitienė
Tel. (8~46) 493504
El. paštas: lina.zygaitiene@kvmt.lt
Kūrybinės veiklos planavimo ir solistų sk. administratorius
Vytautas Bytautas
Tel. (8~46) 493504
El. paštas: vytautas.bytautas@kvmt.lt
Režisieriaus asistentė
Rūta Bunikytė
El. paštas: ruta.bunikyte@kvmt.lt

 

Orkestro tarnyba

Vyriausiasis dirigentas
Tomas Ambrozaitis
El. paštas: tomas.ambrozaitis@kvmt.lt
Orkestro tarnybos administratorė
Kristina Baltutienė
Tel. (8 616) 42188
El. paštas: kristina.baltutiene@kvmt.lt

 

Choro tarnyba

Vyr. chormeisteris
Vladimiras Konstantinovas
El. patas: vladimiras.konstantinovas@kvmt.lt

 

Baleto tarnyba

Vyr. choreografas
Aurelijus Liškauskas
El. patas: aurelijus.liskauskas@kvmt.lt
Pastatymų organizatorė/baleto koordinatorė
Jelena Lebedeva
Tel. (8~46) 397402
El. paštas: jelena.lebedeva@kvmt.lt